Каталог товарів
Категорії товарів

Влаштування домашнього побутового вакууматора

Компактні вакууматори для домашнього використання міцно увійшли до життя сучасних домогосподарок. Це дуже зручні прилади, що дозволяють герметично запакувати продукти для подальшого їх зберігання. Побутовий вакууматор відрізняється нескладним пристроєм, який буде розглянуто нижче.

Комплектація приладу

1. Корпус.

2. Насос.

3. Кришка вакуумного відсіку, що не пропускає повітря.

4. Нагрівач, що складається з тефлонової смуги та плівки, що зварюється.

5. Панель керування. У різних моделях всі ці елементи можуть відрізнятися.

Корпус

В основному корпус побутових приладів виконується із пластику, проте він може частково складатися з нержавіючої сталі. У другому випадку вакууматор коштуватиме дорожче. Варто зазначити, що нержавіюча сталь простіше протирати. Дизайнерські моделі можуть виготовлятися з гарного і водночас якісного пластику. Вони виглядають оригінально і чудово вписуються навіть у наймодніший інтер'єр.

Розміри, ваги форм-фактор

Як правило, побутові прилади розміщуються горизонтально на робочій поверхні. Однак і вертикальні моделі мають місце. Вони хороші тим, що майже не займають місце, тому для постійного використання на кухні багато господарок вибирають саме такі пристрої.

Насос

Можна сміливо сказати, що це серце приладу. Від характеристик цього елемента залежить швидкість вилучення повітря, і навіть інтенсивність розрядження. Потужність побутових вакууматорів становить від 100 до 200 Вт. Швидкість відкачування приблизно дорівнює 12 літрів за хвилину.

Вакуумна камера

Саме тут здійснюється видалення повітря. Це спеціальний внутрішній відсік із ущільнювачами, який практично герметичний. У камеру поміщається відкритий край пакета, потім закривається кришка і запускається процес відкачування повітря. Місткість повинна легко очищатися - це одна з головних характеристик вакуумного відсіку. Саме тому інженери вставили в неї пластиковий лоток, який можна вийняти та сполоснути водою. За відсутності лотка камеру рекомендується протирати серветкою. Ущільнювальні елементи повинні бути гумовими та м'якими. Їх має бути просто знімати, мити та встановлювати назад. Кришка камери повинна щільно замикатися, як правило, на два фіксатори. У розвинених моделях є функція автоматичної фіксації, що зручніше при використанні обладнання.

Нагрівач

Це металева сітка, яка короткочасно нагрівається і при високій температурі запаює пакет. Антипригарним покриттям є тефлонова самоклейка, яку при необхідності можна легко замінити. Варто відзначити, що ширина шва відіграє велику роль при виборі гарного вакууматора - чим він ширший, тим краще. Сучасні моделі обладнані двома нагрівачами та здатні створювати подвійний шов для надійності. Ширина пакета підбирається за довжиною нагрівача. Стандартні пакети мають ширину, що досягає 30 см. Цього достатньо для застосування у побуті.

Відсік під рулони + різак

У корпусі деяких вакууматорів обладнана спеціальна порожнина, у якій зберігається пакувальна плівка у рулоні. Також пристрої мають різак вбудованого типу - невеликий ніж з притискним механізмом, який дозволяє відрізати необхідну довжину плівки.

Панель управління

На побутових вакууматорах можна побачити механічні або сенсорні кнопки, а також світлові індикатори. Який варіант вибрати – вирішує споживач, виходячи зі своїх смакових уподобань. Варто лише зазначити, що сенсорні кнопки більш надійні, оскільки захищені від попадання води.

Висновок

Здавалося б, пристрій побутового вакууматора досить простий, проте купівлі хорошого апарату потрібно знати. на які характеристики варто звернути увагу насамперед. І про це ви прочитаєте у заключній частині нашого детального огляду.
https://clatronic.com.ua/bytovaya-tekhnika-melkaya/podgotovka-produktov/vakuumnye-upakovschiki

Custom fields
:

Related Articles

Related Products